Akciók

Hírek, újdonságok

Egészségpénztári számlakiállítás

Dr. Sandil Anita
gasztroenterológia magánrendelésén
is lehetőség nyílt egészségpénztári számla kiállítására, illetve bankkártyás fizetésre

» bővebben

Új Cone Beam CT és panoráma / kefalometrikus röntgenberendezés

» bővebben

Karrier

Fogászati asszisztens

Magánklinikánk Fogászati asszisztenst / Dentálhigiénikust keres teljes munkaidőre, két műszakos munkarenddel, azonnali kezdéssel

  • dentálhigiénikusoknak részmunkaidőre is van lehetőség !!!

Téged keresünk csapatunkba amennyiben;

  • barátságos, empatikus személyiség vagy
  • precíz és igényes vagy munkádra
  • befejezted szakirányú tanulmányaidat
  • fogászati területen szerzett asszisztensi tapasztalattal rendelkezel
  • önállóan és csapatjátékosként is kiválóan tudsz működni
  • rugalmas és terhelhető vagy
  • elhivatott vagy, proaktívan állsz a feladatokhoz és könnyen tanulsz

Előnyt jelent:

  • idegennyelv kommunikációs szintű ismerete (pl. angol)

Amit nyújtunk neked:

  • versenyképes jövedelem
  • útiköltség hozzájárulás
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • fiatalos, lendületes csapat
  • elegáns, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Érd

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél egy barátságos, jó csapat tagjaként, modern környezetben dolgozni, akkor kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod az allas@ligetiklinika.hu e-mail címre.

Számunkra fontos, hogy kikkel dolgozunk együtt. Ha mégsem Te lennél új csapattagunk, de ismerőseid számára érdekes lehet az álláslehetőség, kérjük, segíts egy megosztással, hogy megtaláljuk új kollégánkat. Köszönjük!

» bővebben

Gasztroenterológus

Gasztroenterológust keresünk / magánrendelő kiadó

Érdi magánklinikán eszközös vizsgálatokra alkalmas, gépekkel felszerelt gasztroenterológiai rendelő bérlésére keresünk szakorvost.

Amit kínálunk:

  • páciensek és recepció biztosítása,
  • modern gépek, altatásos/bódításos kezelések elvégzéséhez szükséges háttér

Elvárások:

  • szakorvosi végzettség
  • több éves szakmai tapasztalat

Előny:

  • Szakmában jártas aneszteziológus szakorvos közvetítése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az allas@ligetiklinika.hu emailcímen.

» bővebben

Gyógytornász, manuálterapeuta

Gyógytornász, manuálterapeuta álláslehetőség

Magánklinikánk gyógytornász-manuálterapeutát keres kezdeti heti 1-2 alkalomra.

Téged keresünk, ha:

  • gyógytornász-manuálterapeuta végzettséged van
  • rendelkezel minimum 2 éves szakmai tapasztalattal
  • érvényes működési engedélyekkel rendelkezel
  • elhivatott vagy, fontos számodra a pácienseid gyógyulása
  • könnyen alkalmazkodsz és rugalmasság jellemez
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed van

  • CMD terápiás végzettség
  • magánpraxisban szerzett tapasztalat.

» bővebben