Akciók

Hírek, újdonságok

Egészségpénztári számlakiállítás

Dr. Sandil Anita
gasztroenterológia magánrendelésén
is lehetőség nyílt egészségpénztári számla kiállítására, illetve bankkártyás fizetésre

» bővebben

Új Cone Beam CT és panoráma / kefalometrikus röntgenberendezés

» bővebben

Terápiák

VEGYE IGÉNYBE ÚJ SZOLGÁLTATÁSAINKAT
A GYORSABB, BIZTONSÁGOSABB GYÓGYULÁSÉRT

SOFTLASER TERÁPIA

  • Elősegíti a mélyebb szöveti regenerálódást.
  • Gyorsítja a hámosodást.
  • Felére csökkenti a gyógyulási időt.

  • Alkalmazható gyulladások kezelésére:
    Aphta, herpesz, nyálkahártya fekély, stomatitis.
  • Szájsebészeti beavatkozások után:
    Gyorsabb gyógyulás, ezáltal kevesebb fájdalom.

MÁGNESTERÁPIA

  • Javítja a mikrokeringést.
  • Növeli a sejtek regenerálódó képességét.
  • Fokozza a test immunreakciójának aktívitását.

ÓZONKEZELÉS

  • Alkalmazásával megelőzhető a sebek felülfertőződése.
  • Teljesen fájdalommentes.
  • Eredményesen alkalmazható gyökérkezelések, fogínysorvadások esetén is.

» bővebben

Páciens koordinátor - Recepciós

PÁCIENS KOORDINÁTOR - RECEPCIÓS álláslehetőség a Ligeti Klinikán

 Téged keresünk csapatunkba amennyiben;

  • megbízható, kedves és empatikus személyiség vagy
  • pácinesközpontú gondolkodásmód, precíz munkavégzés és igényes megjelenés jellemez
  • minimum társalgási szinten kommunikálsz angol nyelven
  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • önállóan és csapatjátékosként is megállod a helyed
  • szívesen vállalsz 2 műszakos munkarendet (ez általában heti 2 estét jelent)

Amiben számítunk rád:

  • napi kapcsolattartás a páciensekkel személyesen és telefonon egyaránt
  • bejövő hívások fogadása, e-mail kommunikáció
  • orvosi rendelések precíz megszervezése, időpontok/kezelések beosztása
  • adminisztrációs feladatok
  • orvosi berendelési szoftver kezelése, számlázás
  • bevételi pénztár kezelése

 Előnyt jelent:

  • fogászati területen szerzett recepciós vagy asszisztensi tapasztalat
  • marketing szemlélet
  • másik idegen nyelv ismerete (pl. francia, olasz)

Amit nyújtunk neked:

  • versenyképes jövedelem
  • útiköltség hozzájárulás
  • fejlődési lehetőség, továbbképzések
  • fiatalos, lendületes csapat
  • elegáns, igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szeretnél egy barátságos, jó csapat tagjaként, modern környezetben dolgozni, akkor kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod az allas@ligetiklinika.hu e-mail címre.

Számunkra fontos, hogy kikkel dolgozunk együtt. Ha mégsem Te lennél új csapattagunk, de ismerőseid számára érdekes lehet az álláslehetőség, kérjük, segíts egy megosztással, hogy megtaláljuk új kollégánkat. Köszönjük!